Akdenizin İncisi
6 Gece 7 Gün
 • Akdenizin İncisi
Tur Hakkında

4 Gece Otel Konaklamalı

Konaklama: 4 ve 5 Yıldızlı Otellerde Yarım Pansiyon Konaklama

Gezilecek Yerler:

Kalkış Yerleri:

Ulaşım: Lüks Otobüslerle Konforlu Seyahat

Rezervasyon Telefon: 0212 212 11 00

Tur Programını Yazdır

Tur Programı

1. Gün: /İSTANBUL - HAREKET/

Değerli Tatilkubulu misafirlerimiz

21:00 Bakırköy Doğtaş Önü

22:00 Mecidiyeköy Teknosa Önü

23:00 Kadıköy evlendirme Dairesi Önü 

23:45 Kartal Yemek Center

00:00 Çayırova Mc Donalds Önünden

00:30 İzmit Halk Evi Durağı ( İzmit - Adapazarı yönünden ) alarak gece yolculuğumuza başlıyoruz.


2. Gün: /SAKLIKENT – YAKAPARK – ÖLÜDENİZ – KAYA KÖYÜ/

İzmit – Pamukova – Bozüyük – Afyon yolunu takiben yolculuğun yorgunluğunu en iyi şekilde atabileceğimiz Fethiye’deki Saklıkent Kanyonuna varıyoruz. Buz gibi suyunda ayaklarımızı dinlendirebileceğiniz, Antalya ile Muğla sınırını belirleyen Eşen Çayının sesiyle dinlenip öğle yemeğini yine aynı kaynaktan (Akdağlar), beslenen suyunda alabalık yetiştirilen tesisimiz Tlos/Yakapark’ta alıyoruz. Yemeğimizin ardından kendimizi bir denizkulağı yani lagün olan mavi bayraklı Ölüdeniz’in serin sularına bakıyoruz. Ölüdeniz de yüzdükten sonra eski bir Rum yerleşkesi olan ve mübadele yıllarını derinden hissedeceğiniz şimdilerde hayalet köy olan Kaya Köyü ziyaret ediyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelde.

Fethiye Konaklama


3. Gün: /12 ADALAR TEKNE TURU – ŞÖVALYE ADASI – AKVARYUM KOYU – YASSICALAR ADASI - GÖBÜN KOYU – KIZIL ADA – TAVŞAN ADASI/

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Fethiye limanından bineceğimiz teknemizle Göcek koylarını keşfedeceğimiz 12 Adalar Tekene Turunu gerçekleştiriyoruz. (Şövalye Adası, Akvaryum Koyu, Yassıcalar Adası, Göbün Koyu, Kızıl Ada, Tavşan Adası göreceğimiz yerler arasında). Tüm gün teknenin ve denizin tadını çıkararak otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Dileyen misafirlerimiz akşam Fethiye barlar sokağının tadını çıkarabilirler. (Ekstra)

FETHİYE KONAKLAMA

 


4. Gün: /SAKLIKENT –KAPUTAŞ PLAJI – MEİS ADASI – KEKOVA – ÜÇAĞIZ KÖYÜ – TERASANE KOYU – HAMİDİYE KOYU/

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Fethiye’den ayrılıp buz gibi sularda yürüme imkânına sahip olabileceğiniz SAKLIKENT KANYON’UYLA güne başlıyoruz. Yatağındaki şifalı çamuru ve hırçın akan Eşen Çayının soğuk suyuyla buluştuktan sonra Rumlar zamanında Kalamaki olarak anılan Kalkanı görerek Kaputaş Plajında fotoğraf molası veriyoruz. Ardından dalış tutkunlarının uğrak yeri olan Kaş’ı ve şimdi bir Yunan adası olan Meis görerek tarihin derinliklerine iniyoruz. Kıvrımlı yolları aşarak Üçağız Köyüne geliyor ve Batık Şehri (KEKOVA ADASI) görmek üzere teknemize biniyoruz. M.S 2.Y.y’da yaşana büyük bir deprem sonucu sular altından kalan antik yerleşim hakkında bilgiler alarak Tersane Koyu, İskele ya da Hamidiye Koyunda yüzme molaları vererek tekne turumuzu tamamlıyor ve Antalya’ya doğru yola koyuluyoruz. Antalya’ya varışımızı takiben otelimize yerleşiyoruz, akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Dileyen Misafirlerimiz akşam Antalya Kaleiçini gezebilirler. (Ekstra)


ANTALYA KONAKLAMA


5. Gün: /PHASELİS ANTİK KENT – TAHTALI DAĞI – ULUPINAR KÖYÜ – OLYMPOS/

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, ilk durağımız Phaselis Antik Kenti. Bugün üç limanında da denize girebileceğimiz Agorasıyla, Tiyatrosuyla, yolları ve hamamlarıyla sizleri büyülü bir yolculuğa çıkaracak. Dileyen misafirlerimiz Phaselis’te yüzme molasını değerlendirip antik kenti gezdikten sonra Olympos Bey Dağlarının yüksek zirvelerinden Tahtalı Dağına 2365 metre yüksekliğine Teleferik ile çıkıp Finike’den Side’ye Antalya’nın doğusundan batısına denizden gökyüzüne bir seyahat gerçekleştirebilirler. (Ekstra) Çam ağaçları arasında bulunan Ulupınar Köyünde serin suların üzerinde kurulmuş olan köşklerde yemeğimizi yedikten sonra Likya’nın en büyük altı kentinden biri olan, korsanların sığınak olarak kullandıkları ve günümüzde ağaç evleriyle duyurmuş Olympos’a ulaşıyoruz. Ardından kentin kalıntıları arasında ilerleyerek masmavi denize kendimizi bırakıyoruz. Ardından zaman durumumuza göre henüz keşfedilmemiş muhteşem bir ve sakin bir yerleşim olan Adrasanı görüyoruz. (Ekstra) Gezilerimizi tamamlamamızın ardından otelimize yerleşiyoruz, akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

ANTALYA KONAKLAMA


6. Gün: /ANTALYA –DÜDEN ŞELALESİ – KURŞUNLU ŞELALESİ – ASPENDOS TİYATROSU – KÖPRÜLÜ KANYON/

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Antalya’nın en popüler şelalerinden biri olan Düden Şelalesi ile gezimize başlıyor, Kurşunlu Şelalesi ile devam ediyoruz. Ardından Antalya’nın simgelerinden, Roma döneminden geriye ayakta kalmayı başarmış tek tiyatro olan Aspendos Tiyatrosunu ziyaret diyoruz. Ve finalimizi 7’den 70’e tüm misafirlerimizin rahatlıkla katılabileceği, eğlenceli bir aktivite olan RAFTİNG (Ekstra) sporunu Köprülü Kanyonun berrak sularında gerçekleştiriyoruz. (Aktiviteye katılmayan misafirlerimiz ise ırmak kenarında bulunan tesisimiz de çaylarını yudumlarken eşsiz doğa manzarasının keyfini yaşıyorlar. Tüm stresimizi soğuk sulara bırakarak turumuzu tamamlıyor ve İstanbul’a doğru yola çıkıyoruz.
Not: Bu Gece Otel Konaklaması Yoktur.


7. Gün: /İSTANBUL/

Sabah erken saatlerde 06.00 – 07.00 İstanbul’a varış ve bir başka Tatilkulubu organizasyonunda buluşmak üzere sizleri aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Otellerde 4 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
Lüks araçlarla gidiş dönüş ulaşım hizmetleri
Açık Büfe 4 Sabah Kahvaltısı Otelde
Açık Büfe veya Set Menü 4 Akşam Yemeği Otelde
Ek Hizmetler
Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
Araç içerisindeki ikramlar ve çeşitli hediyeler
1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
Tatılkulubu Kalitesi ve Güvencesi…

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Tur Esnasında Alınan Tüm Öğle Yemekleri
Dönüş günü Akşam Yemeği
Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
Kişisel harcamalar
Ekstra Olarak Belirtilen Organizasyonlar

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  Programlarımızda Gerçekleştirilen Tekne Turlarımızda Yüzme Molaları İçin Belirttiğimiz Koyların Hangilerinde Mola Verileceğine - Yoğunluk, Rüzgâr Yönü Ve Şiddeti, Berraklık, Denizdeki Akıntı Vb.- Etkenlerden Dolayı Tekne Kaptanı Tarafından Karar Verilir
    
  Gece Turları, Ekstralar; Tüm Gece Turları Ekstra Olup Katılıma ve Kişi Sayısına Bağlı Olarak Gerçekleştirilir.

  Önemli Bilgiler
  Turlarımızda Kişi sayısı ve fiziki şartlara bağlı olarak, Midibüs, Otobüs tipi araçlar kullanılacaktır.
  Rezervasyon esnasında veya sonrasında koltuk numarası sözü, garantisi verilemez.
  Rehberimiz gerekli gördüğü takdirde tamamını gerçekleştirmek koşulu ile tur programının akışında değişiklik yapabilir.
  Mücbir nedenlerden dolayı (hava, yol koşulları vs.) yapılamayan ya da eksik yapılan gezilerden Tatilkulubu sorumlu tutulamaz.
  Programda yer alan ve kullanılmayan hiçbir hizmetin tur esnasında ya da sonrasında iadesi yapılamaz.
  Konaklanacak otelleri önceden haber vererek benzer ya da daha üst kategorilerdeki oteller ile değiştirebilir.
  Yeterli katılım olmadığı takdirde tur iptal olur. Tatilkulubu misafirlerine 72 saat öncesinden haber vermek koşulu ile turu iptal etme veya tarih değişikliği yapma hakkını saklı tutar.
  Uygulanacak programın son hali tur başlangıcında tüm misafirlerimize verilir.

  ULAŞIM ARAÇLARIMIZ;

  Tur esnasında kullanılacak araçlarımız kişi sayısına göre değişmekte olup özellikleri;
  28 kişi ve üzeri Mercedes Travego –Tourismo, Man Fortuna, Mitsubishi Safir
  27 kişiye kadar lüks IsuzuNovo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan

  MERCEDES TRAVEGO & TOURİSMO
  46+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, karoseri indirme kaldırma sistemi, Tempomat, biri önde biri orta kapıda olmak üzere 2 adet 15 Lcdtv, Dvdplayer ( DVD-CD-MP3 ),sıcak su ünitesi, 2 adet soğutucu dolap.

  MAN FORTUNA
  46+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

  MİTSUBİSHİ SAFİR
  46+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

  ISUZU NOVO – ISUZU TURKUAZ - OTOKAR SULTAN
  27+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Sıcak su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, Ses sistemi, 15 LcdTv

  Vize Bilgileri

  Yorumlar

  Akdenizin İncisi Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad:
  Mesajınız:
  (En çok 500 karakter)

  karakter kaldı
  Doğrulama Kodu:

  Akdenizin İncisi Hakkında Daha Önce Yazılan Yorumlar

  Birde Bu Turlara Bakın
  1 Gece Otel Konaklamalı
  2 Gece Otel Konaklamalı
  4 Gece Otel Konaklamalı
  6 Gece Otel Konaklaması