Hakkımızda

2000 'den bugüne turizm'in mihenk taşlarından olan deneyimli kadromuz, yeni markamız Tatilkulubu.com® ile yeni ufuklara yelken açıyor.

Turizm de daima yenilikçi, öncü ve üretken kadromuzun yarattığı destinasyonlar, projeler ve sistemler 16 yıldır Turizm sektöründe, herkes tarafından yalnız takdir edilmekle kalmamakta aynı zamanda taklit de edilmektedir.

Turizm sektörüne girdiğimiz yıllarda, birlikte çalıştığımız turizmin duayeni olan büyüklerimizin tecrübesi ışığında 16 yıldır kendimizi sürekli yenileyerek, teknolojiyi takip ederek, ilk yıllardaki heyecanımız ile tecrübemizi sentezleyerek, iç turizm'in sektördeki eksiklerini tamamlamak ve hizmet anlayışını değiştirmek amacı ile güçlü finans yapımızla tekrar bir araya geldik.

Yurdumuzun tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerinin ön plana çıkarıldığı kültür turizminde uygulanan birçok rota, Ege-Akdeniz bölgesinde deniz-güneş-kum üçlemesinde yaratılan farklı tatil konseptleri ve paketleri, yurtdışı turlarının yurtiçi tatilleri kadar ekonomik normlara indirilmesi ve birçok değişim bu yenilikçi kadronun eseri olacaktır.

2016 yılı itibariyle turizm sektöründe ilklerin öncülüğünü yapmaya devam etmek üzere kurduğumuz bu oluşuma Tatilkulubu.com® dedik.

Sektörün lider tur operatörü olmak üzere yola çıkarak;
Yurtiçi tatilleri, yurtdışı seyahatleri, dünya denizlerinde gemi seyahatleri, kültür turizmi, mavi yolculuklar, dünyanın her yerine uçak bileti, yurtiçi ve yurtdışı fuar organizasyonları, kongre, seminer, bayii toplantıları, eğitim seminerleri, motivasyon gezileri, promosyon tatilleri, yurtdışı dil eğitim okulları ve outdoor turizm çeşitleri ile faaliyetlerini organize ediyoruz.

Tatilkulubu.com® olarak, güçlü, yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışımızla, turizm bilincini değiştirerek tatilcilerin tatil anlayışına yeni renkler ve sinerji katmak üzere 2016 turizm sektörüne merhaba diyoruz.