Kapadokya Balon Turu
Tatilkulubu.com ve Voyager Balloons farkı ile
 • Kapadokya Balon Turu
 • Kapadokya Balon Turu
 • Kapadokya Balon Turu
 • Kapadokya Balon Turu
 • Kapadokya Balon Turu
 • Kapadokya Balon Turu
 • Kapadokya Balon Turu
 • Kapadokya Balon Turu
 • Kapadokya Balon Turu
 • Kapadokya Balon Turu
Tur Hakkında
0.00
'den başlayan fiyatlar

Balon Turu

Konaklama:

Gezilecek Yerler: Gökyüzünden Eşsiz Kapadokya Vadisi ve Peri Bacaları

Kalkış Yerleri: Konaklama Otelleri

Ulaşım: Otel Transferleri ve Balon

Rezervasyon Telefon: 0212 212 11 00

Tur Programını Yazdır

Tur Tarihi Yetişkin Sayısı 1. Çocuk 2. Çocuk  
0.00
'den başlayan fiyatlar
Size özel en iyi fiyatları görmek için, yukarıdaki alana tarihleri girin ve "Fiyat Hesapla" butonuna tıklayın.
Dilerseniz "Sizi Arayalım" butonuna tıklayın ve telefon numaranızı bırakın, biz sizi arayalım.

Ödeme, Rezervasyon Yaptırma & İptal Şartları:

Fiyatlarımıza KDV dâhildir.

6-12 yaş grubu çocuklar için %50 indirim uygulanır.

Uçuş tamamen hava koşullarına bağlı olup uçuş günü öncesinden balonun uçabileceği garanti edilemeyeceğinden kredi kartınız işleme alınmayacak sadece ayırmış olduğunuz yerleri garantilemek için tutulacaktır.

Hava ve(ya) güvenlik nedeni ile uçuşun gerçekleştirilememesi halinde alınmış tüm ödemeler iade edilecektir.

Tarafınızca yapılacak iptallerde uçuştan 48 saat öncesine kadar bizi yazılı olarak haberdar etmeniz halinde herhangi bir ücret talep edilmez.
Bu süreçten sonra yapılacak iptaller veya uçuşa katılmama durumu, son dakika iptali kapsamında tam ödemeye tabiidir.
Nakit Ödemelerde 10 Euro İndirim.

STANDART BALON TURU: Voyager Balloons Standart Programda uçuş keyfi 45 – 65 dakika civarındadır. Bu programımızda kullandığımız balonlarımızın kapasitesi 16 ila 20 yolcu arasında değişmektedir.

CONFORT BALON TURU: Voyager Balloons ile Delüks Uçuş keyfi en az 1 saat sürmekte olup, Misafirlerimizin uçuş keyfini maksimum düzeye çıkarabilmek için küçük balonlar ve rahat sepetler kullanılmaktadır. Bu balonlarımızda kapasite 12 ila 16 yolcu arasında değişmektedir.

DELUX BALON TURU: Voyager Balloons ile Delüks Uçuş keyfi en az 1,5 saat sürmekte olup, Misafirlerimizin uçuş keyfini maksimum düzeye çıkarabilmek için küçük balonlar ve rahat sepetler kullanılmaktadır. Bu balonlarımızda kapasite 8 ila 12 yolcu arasında değişmektedir.

Tur Programı

VOYAGER BALLOONS İLE GÖKYÜZÜNE SEYAHAT

STANDART BALON TURU

 

Siz değerli misafirlerimizi konakladığınız otellerden, konforlu araçlarımız ile alarak ofisimize transferlerinizi gerçekleştiriyoruz. Ofisimizde profesyonel operasyon ekibimiz tarafından karşılanarak kayıt işlemleri yapıyoruz. Kayıt işlemlerimizin ardından  kahvaltı salonumuzda uçuş öncesi, siz değerli misafirlerimiz için özel olarak hazırlanan ikramların keyfini çıkarırken pilotlarımız günlük hava kontrollerini yaparak, o günün hava koşullarına göre en uygun kalkış noktası belirlendikten sonra, siz değerli misafirlerimizin balonun tüm hazırlık aşamalarını izleyebilmeleri için hep birlikte ofisimizden kalkış alanına doğru hareket ediyoruz.

Misafirlerimiz sepete alındıklarında; uçuş ve iniş ile ilgili genel bilgiler ve güvenlik brifingi pilotlarımız tarafından uygulamalı olarak anlatıldıktan sonra Voyager Balloons ayrıcalığı ile Delüks Uçuş keyfine başlıyoruz. Uçuş sırasında balonların irtifası 5 metre ile 1000 metre arasında değişir. Balonlar; vadiler ve ilginç kaya oluşumlarının arasında süzülürken, siz değerli misafirlerimiz ile birlikte bu olağanüstü panoramik manzara eşliğinde uçuşumuzun keyfini çıkarıyoruz. Balonlar rüzgâr yönünde hareket ettiklerinden, her uçuş tecrübesi bir diğerinden farklıdır. Voyager Balloons Standart Programda uçuş keyfi 45 – 65 dakika civarındadır. Bu programımızda kullandığımız balonlarımızın kapasitesi 16 ila 20 yolcu arasında değişmektedir.  Kapadokya semalarındaki eşsiz uçuş deneyiminin sonunda yer ekibimiz; tarafından sıcak hava balonculuğunun tüm dünyada geleneği haline gelmiş olan şampanya kokteyli veya meyve suyu ile kek ikramı sunarak bizleri karşılıyorlar. Son olarak tüm misafirlerimize isimlerine özel hazırladığımız sertifika ve kartpostallar takdim edilerek, canlı çiçekler ile bezenmiş balon sepetinin önünde çekilen birkaç hatıra fotoğrafının ardından misafirlerimizin otel transferlerini gerçekleştiryoruz.

 

CONFORT BALON TURU

 

Confort Uçuş tecrübesi; Siz değerli misafirlerimizi konakladığınız otellerden, konforlu araçlarımız ile alarak ofisimize transferlerini gerçekleştiriyoruz. Ofisimizde profesyonel operasyon ekibimiz tarafından karşılanarak kayıt işlemleri yapıyoruz. Kayıt işlemlerimizin ardından  kahvaltı salonumuzda uçuş öncesi, siz değerli misafirlerimiz için özel olarak hazırlanan ikramların keyfini çıkarırken pilotlarımız günlük hava kontrollerini yaparak, o günün hava koşullarına göre en uygun kalkış noktası belirlendikten sonra, siz değerli misafirlerimizin balonun tüm hazırlık aşamalarını izleyebilmeleri için hep birlikte ofisimizden kalkış alanına doğru hareket ediyoruz.

Misafirlerimiz sepete alındıklarında; uçuş ve iniş ile ilgili genel bilgiler ve güvenlik brifingi pilotlarımız tarafından uygulamalı olarak anlatıldıktan sonra Voyager Balloons ayrıcalığı ile Delüks Uçuş keyfine başlıyoruz. Uçuş sırasında balonların irtifası 5 metre ile 1000 metre arasında değişir. Balonlar; vadiler ve ilginç kaya oluşumlarının arasında süzülürken, siz değerli misafirlerimiz ile birlikte bu olağanüstü panoramik manzara eşliğinde uçuşumuzun keyfini çıkarıyoruz. Balonlar rüzgâr yönünde hareket ettiklerinden, her uçuş tecrübesi bir diğerinden farklıdır. Voyager Balloons ile Delüks Uçuş keyfi en az 1 saat sürmekte olup, Misafirlerimizin uçuş keyfini maksimum düzeye çıkarabilmek için küçük balonlar ve rahat sepetler kullanılmaktadır. Bu balonlarımızda kapasite 12 ila 16 yolcu arasında değişmektedir. Kapadokya semalarındaki eşsiz uçuş deneyiminin sonunda yer ekibimiz; tarafından sıcak hava balonculuğunun tüm dünyada geleneği haline gelmiş olan şampanya kokteyli veya meyve suyu ile kek ikramı sunarak bizleri karşılıyorlar. Son olarak tüm misafirlerimize isimlerine özel hazırladığımız sertifika ve kartpostallar takdim edilerek, canlı çiçekler ile bezenmiş balon sepetinin önünde çekilen birkaç hatıra fotoğrafının ardından misafirlerimizin otel transferlerini gerçekleştiryoruz.

 

DELUX BALON TURU

 

Delüks Uçuş tecrübesi; Siz değerli misafirlerimizi konakladığınız otellerden, konforlu araçlarımız ile alarak ofisimize transferlerini gerçekleştiriyoruz. Ofisimizde profesyonel operasyon ekibimiz tarafından karşılanarak kayıt işlemleri yapıyoruz. Kayıt işlemlerimizin ardından  kahvaltı salonumuzda uçuş öncesi, siz değerli misafirlerimiz için özel olarak hazırlanan ikramların keyfini çıkarırken pilotlarımız günlük hava kontrollerini yaparak, o günün hava koşullarına göre en uygun kalkış noktası belirlendikten sonra, siz değerli misafirlerimizin balonun tüm hazırlık aşamalarını izleyebilmeleri için hep birlikte ofisimizden kalkış alanına doğru hareket ediyoruz.

Misafirlerimiz sepete alındıklarında; uçuş ve iniş ile ilgili genel bilgiler ve güvenlik brifingi pilotlarımız tarafından uygulamalı olarak anlatıldıktan sonra Voyager Balloons ayrıcalığı ile Delüks Uçuş keyfine başlıyoruz. Uçuş sırasında balonların irtifası 5 metre ile 1000 metre arasında değişir. Balonlar; vadiler ve ilginç kaya oluşumlarının arasında süzülürken, siz değerli misafirlerimiz ile birlikte bu olağanüstü panoramik manzara eşliğinde uçuşumuzun keyfini çıkarıyoruz. Balonlar rüzgâr yönünde hareket ettiklerinden, her uçuş tecrübesi bir diğerinden farklıdır. Voyager Balloons ile Delüks Uçuş keyfi en az 1,5 saat sürmekte olup, Misafirlerimizin uçuş keyfini maksimum düzeye çıkarabilmek için küçük balonlar ve rahat sepetler kullanılmaktadır. Bu balonlarımızda kapasite 8 ila 12 yolcu arasında değişmektedir. Kapadokya semalarındaki eşsiz uçuş deneyiminin sonunda yer ekibimiz; tarafından sıcak hava balonculuğunun tüm dünyada geleneği haline gelmiş olan şampanya kokteyli veya meyve suyu ile kek ikramı sunarak bizleri karşılıyorlar. Son olarak tüm misafirlerimize isimlerine özel hazırladığımız sertifika ve kartpostallar takdim edilerek, canlı çiçekler ile bezenmiş balon sepetinin önünde çekilen birkaç hatıra fotoğrafının ardından misafirlerimizin otel transferlerini gerçekleştiryoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Yolcu sigortası

Yolcu transferi

Uçuş öncesi ikramlar

Standart Balon Turu: 45 dk- 65 dk uçuş

Confort Balon Turu: 1 - 1,5 Saat

Delux Balon Turu: 1,5 - 2 Saat

Uçuş sonrası şampanya partisi

Uçuş sertifikası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  Kapadokya balon turları 28ºC’nin üzerinde ve aşırı rüzgarlı koşullarda düzenlenmediği için genel olarak sabah saatlerinde yapılmaktadır. Güneş doğduktan sonra yaklaşık 05.00 – 06.00 civarı uçuş firmaları konukları otellerinden alır ve kalkış alanına getirirler. Kahvaltı ikramları sunulur ve balonların hazırlanması beklenir.

  Sıcak hava balonlarında yönlendirme imkanı olmadığı için rüzgar yönünde hareket edilir. Her aktivitede pilotlar konukların yanında yer alır.Kapadokya balon turu uçuş süresince balonlar yaklaşık 1000 – 5500 feetlik yüksekliğe çıkarak güneş doğuşunu, vadi içlerine girerek peri bacalarını ve vadi manzaralarını misafirlere izlettirirler. Uçuş sona erdiğinde de kutlama ve partiler düzenlenir. Bazı firmalar hatıra olarak uçuş sertifikası ve balon şapkası vermektedir. Konuklar tekrar otellerine bırakılır ve etkinlik sona erer.

  Balon turu programları her firmanın belirledikleri güzergahlarda start alır ve son bulur. Bu benzersiz deneyim 2 farklı şekilde sunulur: uzun ve kısa uçuş.

  Vize Bilgileri

  Yorumlar

  Kapadokya Balon Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad:
  Mesajınız:
  (En çok 500 karakter)

  karakter kaldı
  Doğrulama Kodu:

  Kapadokya Balon Turu Hakkında Daha Önce Yazılan Yorumlar

  Birde Bu Turlara Bakın