Kapadokya Turu 2 Gece 3 Gün
2 Gece 3 Gün
 • Kapadokya Turu 2 Gece 3 Gün
 • Kapadokya Turu 2 Gece 3 Gün
 • Kapadokya Turu 2 Gece 3 Gün
 • Kapadokya Turu 2 Gece 3 Gün
 • Kapadokya Turu 2 Gece 3 Gün
 • Kapadokya Turu 2 Gece 3 Gün
 • Kapadokya Turu 2 Gece 3 Gün
 • Kapadokya Turu 2 Gece 3 Gün
 • Kapadokya Turu 2 Gece 3 Gün
 • Kapadokya Turu 2 Gece 3 Gün
 • Kapadokya Turu 2 Gece 3 Gün
 • Kapadokya Turu 2 Gece 3 Gün
 • Kapadokya Turu 2 Gece 3 Gün
 • Kapadokya Turu 2 Gece 3 Gün
Tur Hakkında

1 Gece Otel Konaklamalı

Konaklama: 4 ve 5 Yıldızlı Otellerde Konaklama

Gezilecek Yerler: Göreme Açık Hava Müzesi - Yeraltı Şehri - Ihlara Vadisi - Avanos - Tuz Gölü - Narlı Göl

Kalkış Yerleri: İstanbul - İzmit

Ulaşım: Lüks Otobüslerle Konforlu Seyahat

Rezervasyon Telefon: 0212 212 11 00

Tur Programını Yazdır

Tur Programı

1. Gün: /İSTANBUL – NEVŞEHİR/

21.00 İncirli Doğtaş Önü,
22.00 Mecidiyeköy Teknosa Önü,
23.00 KadıköyEvlendirme Dairesi Önü,
23.30 Çayırova McDonalds,
24.00 İzmit Otogar Önü Otobüs Durakları (ROMATEM Karşısı) kalkış noktalarımızdan Tatilkulubu.com Misafirlerimizi alıp ve Bolu -  Ankara - Aksaray istikametiyle güzelliğini 3917 m. yüksekliğindeki Erciyes Dağı ve 3268 m. yüksekliğindeki Hasan Dağ’a borç’lu olan, Perslerin “Güzel Atlar Diyarı” diye adlandırdıkları Kapadokya bölgesine gitmek üzere ikramlar eşliğinde yola çıkıyoruz.


2. Gün: /IHLARA VADİSİ – DERİNKUYU YERALTI ŞEHRİ - PAŞABAĞLARI - DEVELİ VADİ – ÜÇGÜZELLER PERİ BACALARI – ONYX TAŞ ATÖLYESİ – ÜRGÜP – ASMALI KONAK - AVANOS – GÜVERCİNLİK VADİSİ/

Sabah yolda alınan serbest kahvaltı sonrası ilk durağımız Melendiz Irmağının oluşturduğu, içerisinde güvercinlikler ve kaya kiliselerininde bulunduğu 14 km uzunluğundaki Ihlara Vadisi’ne gidiyoruz. Ihlara Vadisi içinde yapacağımız yürüyüş esnasında Ağaçaltı Kilisesi ve Yılanlı Kiliseyi de görüyoruz. İkinci durağımız; düşman baskınlarından kaçan binlerce kişinin, aylarca yaşayabileceği bir mühendislik harikası olan Derinkuyu Yeraltı Şehri. İnsanların yerin altında yaptıkları bu ilginç şehri gezerken hayranlığınızı gizleyemeyeceksiniz. Yeraltı kentinin hemen ardından Uçhisar istikametine doğru yol alıyoruz. Güvercinlik Vadisini ve Uçhisar Kalesinin fotoğrafını çekip ardındanOnyx Taş Atölyesine gidip taşların özellikleri ve işlenişlerine dair bilgiler alacağız. Onyx Taş alışverişinden sonra öğle yemeğimiz için kaya oyma bir mekâna varıyoruz. Burada Kapadokya’nın meşhur pastırmalı kuru fasulyesini ve testi kebabını tatma imkânı buluyoruz. Otantik bir mekânda aldığımız yemeğin ardından çok başlı peribacalarının en güzel örneklerini göreceğiniz Paşabağ’da (Keşişler Vadisi) fotoğraf molası veriyoruz. Paşabağ’da peribacaları arasında dolaşıp fotoğraflar çektikten sonra ilginç peribacası oluşumlarını içerisinde barındıran, adını da deve şeklindeki peribacasından alan Develi Vadi (Dervent Vadisi) gezisini yapıyoruz. Ürgüp içinde yapacağımız panoramik tur sonrası Asmalı Konağı da dışarıdan görüp Şarap Mahzenlerini ve Kapadokya’nın lezzetli şaraplarını tatma imkânı buluyoruz. Şapkalı Peribacalarının ve Kapadokya’nın simgesi olan Üç Güzeller Peribacalarını görüyoruz. Gezilerimizin bitiminde otele yerleşme.(Otele akşam 17.30 civarı girilecektir. Bu nedenle hazırlıklı olunmasında yarar vardır.) Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Ekstra: TÜRK (KUZU) GECESİ / Kişi Başı 55 TL (Akşam yemeği sonrasında dileyen misafirlerimizle birlikte bu turun olmazsa olmazlarından Yöresel Kuzu Gecesine katılıyoruz. Kapadokya Bölgesi-ne has olan, kayanın içine oyma olarak yapılmış otantik mekânlarda gerçekleştirilen eğlencede, ülkemizin her yöresine ait halk dansları sergilenmektedir. Çeşitli animasyonlara ve eğlencelere de yer verilen gecede sınırsız yerli alkollü ve alkolsüz içecek verilmektedir. Limitsiz Yerli İçki Alkollü Alkolsüz, Mezeler, Yöresel Halk Oyunları, Dansöz, Animasyonlar, Müzik Gösterileri v.b)


3. Gün: /GÖREME AÇIK HAVA MÜZESİ – ÇANAK ÇÖMLEK ATÖLYESİ – KAYA KİLİSELERİ – HACI BEKTAŞİ VELİ TÜRBESİ VE MÜZESİ/

Otelimizde açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında valizlerimizle birlikte otelden ayrılıyoruz. eski adı Korama olan Göreme Vadisi içindeki Göreme Açık Hava Müzesi’ni geziyoruz. Kaya kiliseleri (Elmalı, Yılanlı, Çarıklı Kiliseleri), yemekhane, mutfak, kiler ve İncil’in baştan sona resmedildiği Tokalı Kilise müzede göreceğimiz yerler arasında. Göreme Açık Hava Müzesinin ardından Kızılırmak'tan çıkarılan toprağın usta ellerle buluşup nasıl şekillendiğini görmek için bölgede bulunan çanak-çömlek atölyelerinden birine misafir oluyoruz. Kısa alışveriş molamızın ardından Horasan’da dünyaya gelen, 13.yy’dan bugüne evrensel görüşleriyle her kesimi kucaklayan, Yeniçerilerin de Piri Hacıbektaş-ı Veli’nin Türbesinin bulunduğu Hacıbektaş ilçesine gidiyoruz. Hacı Bektaş_ı Veli Müzesinde; Balım Sultan Türbesi, Güvenç Abdal Türbesi, Hacı Bektaş Veli Türbesi, Kırklar Meydanı, Pir Evi, Üçüncü Avlu Kiler Evi, Meydan Evi, Meydan Evi Cami, Aş Evi, İkinci Avlu ( Dergâh Avlusu), Birinci Avlu (Nadar Avusu) gezilerini tamamlayarak İstanbul'a dönmek üzere yola çıkıyoruz. Sizleri almış olduğumuz kalkış noktalarında bırakıyoruz. Bir başka TATİLKULÜBÜ organizasyonunda görüşmek dileğiyle sizlere veda ediyoruz. Not: Bu akşam herhangi bir otel konaklaması yoktur.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Otellerde 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
Lüks Araçlarla Gidiş Dönüş Ulaşım Hizmetleri
Tüm Çevre Gezileri
Açık Büfe 1 Sabah Kahvaltısı
Açık Büfe veya Set Menü 1 Akşam Yemeği
Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
Ek Hizmetler
Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
Araç içerisindeki ikramlar ve çeşitli hediyeler
1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
Tatılkulubu Kalitesi ve Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Tur Esnasında Alınan Tüm Öğle Yemekleri
Dönüş günü Akşam Yemeği
Kişisel harcamalar
Ekstra Olarak Belirtilen Organizasyonlar

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  Önemli Bilgiler
  Turlarımızda Kişi sayısı ve fiziki şartlara bağlı olarak, Midibüs, Otobüs tipi araçlar kullanılacaktır.
  Rezervasyon esnasında veya sonrasında koltuk numarası sözü, garantisi verilemez.
  Rehberimiz gerekli gördüğü takdirde tamamını gerçekleştirmek koşulu ile tur programının akışında değişiklik yapabilir.
  Mücbir nedenlerden dolayı (hava, yol koşulları vs.) yapılamayan ya da eksik yapılan gezilerden Tatilkulubu sorumlu tutulamaz.
  Programda yer alan ve kullanılmayan hiçbir hizmetin tur esnasında ya da sonrasında iadesi yapılamaz.
  Konaklanacak otelleri önceden haber vererek benzer ya da daha üst kategorilerdeki oteller ile değiştirebilir.
  Yeterli katılım olmadığı takdirde tur iptal olur. Tatilkulubu misafirlerine 72 saat öncesinden haber vermek koşulu ile turu iptal etme veya tarih değişikliği yapma hakkını saklı tutar.
  Uygulanacak programın son hali tur başlangıcında tüm misafirlerimize verilir.

  ULAŞIM ARAÇLARIMIZ;

  Tur esnasında kullanılacak araçlarımız kişi sayısına göre değişmekte olup özellikleri;
  28 kişi ve üzeri Mercedes Travego –Tourismo, Man Fortuna, Mitsubishi Safir
  27 kişiye kadar lüks IsuzuNovo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan

  MERCEDES TRAVEGO & TOURİSMO
  46+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, karoseri indirme kaldırma sistemi, Tempomat, biri önde biri orta kapıda olmak üzere 2 adet 15 Lcdtv, Dvdplayer ( DVD-CD-MP3 ),sıcak su ünitesi, 2 adet soğutucu dolap.

  MAN FORTUNA
  46+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

  MİTSUBİSHİ SAFİR
  46+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

  ISUZU NOVO – ISUZU TURKUAZ - OTOKAR SULTAN
  27+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Sıcak su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, Ses sistemi, 15 LcdTv

  Vize Bilgileri

  Yorumlar

  Kapadokya Turu 2 Gece 3 Gün Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad:
  Mesajınız:
  (En çok 500 karakter)

  karakter kaldı
  Doğrulama Kodu:

  Kapadokya Turu 2 Gece 3 Gün Hakkında Daha Önce Yazılan Yorumlar

  Birde Bu Turlara Bakın
  1 Gece Otel Konaklamalı
  2 Gece Otel Konaklamalı
  4 Gece Otel Konaklamalı
  6 Gece Otel Konaklaması